Get Adobe Flash player

Automatyka przemysłowa

Serwis automatyki przemysłowej jest odpowiedzią naszych kompetencji wpisujących się w potrzeby przedsiębiorców w zakresie szybkiego usunięcia awarii lub usterki, co zmniejsza straty i obniża koszty produkcji. Czas przestoju jest czynnikiem decydującym o rentowności produkcji po dniu, dlatego oferta serwisu automatyki przemysłowej skoncentrowana jest na naprawie maszyn u Klienta.


Projektowanie i modernizacja systemów sterowania.


    Rozwiązania automatyki i sterowania dedykujemy według specyfikacji wykonanego projektu.

    Rozwiązania automatyki i sterowania dedykujemy według specyfikacji wykonanego projektu. 

    Opracowujemy i optymalizujemy rozwiązania służąc wiedzą i kompetencjami dla dobra naszego Klienta. 

    Jest to oferta projektowa obejmująca swoim działaniem projekt systemu, optymalny wybór sterownika PLC, algorytmu i programowania, walidację oraz oddanie do użytku systemu. Przeprowadzimy wizualizację procesu sterowania z zastosowaniem systemów komputerowych PC i programów SCADA. 


    Duży nacisk na etapie uruchomiania systemu kładziemy na proces walidacji, który jest kluczowym czynnikiem decydującym o właściwym wypełnieniu potrzeby automatyzacji zleconego procesu. W naszych rozwiązaniach stosujemy sterowniki PLC z panelami dotykowymi HMI lub dedykowanymi, niezawodnymi w zastosowaniu.Serwis   Usługi projektowe    Inteligentny Budynek     Referencje   Sklep

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

serwis energoelektroniki, serwis sprzętu laboratoryjnego, energoelektronika, falowniki, prostowniki sterowane, serwis automatyki przemysłowej, automatyka przemysłowa, pomiary elektryczne, pomiary elektryczne laboratoryjne, serwis sprzętu laboratoryjnego.